DĚTSKÁ MISKA MEPAL, MIO, MIFFY EXPLORE

Značka: MEPAL
149 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská miska Mepal z kolekce Miffy Explore je ideální pro velké i malé jedlíky. Má ideální velikost pro porci syté kaše, lahodného ovocného pyré nebo výborného dezertu. Miska je vyrobena ze super-odolného materiálu, což znamená, že se nerozbije, bez ohledu na to, kolikrát spadne na podlahu. Je také lehká, takže s ní děti snadno manipulují. Misku lze použít v mikrovlnné troubě, ideální pro rychlé ohřátí svačinky nebo zbytků z oběda. Miska neobsahuje BPA a po použití ji lze bezpečně mýt v myčce.  

Materiál:
PP, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Lze bezpečně použít i v mikrovlnné troubě a v mrazáku. Nedoporučuje se na misce krájet ostrým nožem.

Rozměry:
velikost:  127 x 127 x 45 mm
váha:      73 g 
objem:    300 ml


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu 


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ NÁDOBÍ
Materiál: PP
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: