NAKUPUJTE ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY OD PRVNÍ OBJEDNÁVKY DÍKY VĚRNOSTNÍMU PROGRAMU. STAČÍ SE ZAREGISTROVAT.

DĚTSKÝ TRÉNOVACÍ HRNEK MEPAL, MIO 200 ML, MIFFY EXPLORE

Značka: MEPAL
339 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

88673607_m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučit se samostatně pít často zahrnuje spoustu rozlité vody, mokrého oblečení a loužiček na podlaze. Proto byl tenhle trénovací hrnek Mepal z řady Mio navržen tak, aby byl skutečně nepropustný. Na boku nebo dokonce vzhůru nohama... nevyteče ani kapička! Hrnek má na obou stranách nízkoprofilové pítko, takže ho nikdy nelze natočit špatným směrem. Trénovací hrnek neobsahuje BPA a po použití jej lze mýt v myčce na nádobí. Velká ouška usnadňují držení šálku. Hrnek je vhodný pro děti od 6 měsíců. 

Materiál:
PP, Silikon, Tritan, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Nepoužívat v mikrovlnné troubě a v mrazáku. Pro důkladné vyschnutí skladujte bez víčka.

Rozměry:
velikost:  135 x 76 x 198 mm
váha:      120 g
objem:    200 ml 


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu

Co je potravinářský Tritan?
Tritan se vyznačuje vysokou mechanickou a chemickou odolností, lze ho probarvovat. Odolává vysokým teplotám, nejodolnější typy Tritanu zvládnou okolo 110 °C. Tritan slouží zejména pro potravinářské využití, jako jsou pitné lahve, sportovní lahve, vykazuje mnoho vlastností polykarbonátu s výhodou, že neobsahuje BPA, BPS nebo jiné bisfenoly.

Výhody potravinářského Tritanu
- vysoká tepelná odolnost
- vynikající odolnost proti nárazu
- dobrá chemická odolnost
- vysoká průhlednost
- neobsahuje BPA, BPS ani jiné bisfenoly


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ HRNKY A PÍTKA
Materiál: PP, SILIKON, TRITAN
Rozměr: 200 ml
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: