SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DĚTSKÝ JÍDELNÍ SET MEPAL, MIO 6 KS, MIFFY EXPLORE

Akce
Značka: MEPAL
679 Kč –11 %
108041065230 mepal mio set children's dinnerware 6 pcs miffy explore
679 Kč –11 % 599 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučit se správně stolovat, používat příbor, to jsou všechno důležité dovednosti, které musí jednou zvládnout každé dítě. Dětský šesti-dílný jídelní set Mepal s hravým motivem Miffy Explore dětem pomůže s jejich prvním opravdickým stolováním. Sada obsahuje skleničku, talíř, mističku a třídílný příbor. Všechny díly v sadě jsou lehké a zároveň robustní, aby vydržely i hrubší zacházení. Sklenička, talíř, mistička i příbor byli navrženy tak, aby se daly snadno používat pohodlně a pevně uchopit. Po jídle lze všechno umýt v myčce na nádobí. Sada je dodávána v hezkém balení, ideální dárek pro malé strávníky :) 

Materiál:
PP, PBT, ABS, SAN, Nerez, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Talířek s mističkou lze použít v mikrovlnné troubě.

Rozměry:
velikost:  335 x 105 x 22 mm
váha:      550 g 


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu

Co je potravinářský PBT?
PBT, je termoplast ze skupiny polymerů na bázi polyesteru. Stejně jako další polyestery je polymer PBT zvlášť vhodný pro aplikace v potravinářském průmyslu vzhledem k jeho vynikající odolnosti vůči chloru a leptavým čisticím roztokům. PBT se rovněž vyznačuje vysokou pevností, tuhostí a odolností vůči tepelné deformaci a rovněž velmi vysokou rozměrovou stabilitou a vysokou mezí tečení. PBT plasty mají velmi dobré vlastnosti z hlediska tření a opotřebení. 

Výhody potravinářského PBT
- vysoká pevnost a tuhost
- odolnost vůči opotřebení
- dobrá odolnost proti nárazu
- chemická odolnost vůči kyselinám, chlóru a žíravinám

Co je potravinářský ABS?
ABS je mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým rázům. Je tvrdý, odolný proti poškrábání, vykazuje dobrou rozměrovou stálost a má téměř nulovou nasákavost vodou. ABS může být použit při teplotách od -50°C do cca +70°C.

Výhody potravinářského ABS
- vysoká mechanická pevnost a stálost
- vysoká odolnost vůči poškrábání
- vysoká vrubová houževnatost
- téměř nulová nasákavost
- vysoká rozměrová stálost 

Co je potravinářský SAN?
Je tvrdý, transparentní, 100% zdravotně nezávadný plast. Dobře snáší změny teploty,  dá se snadno barvit, má lesklý povrch. Odolává kyselinám, louhům, tukům, olejům, alkoholu a benzinu. Má dobrou tvarovou stálost za tepla. Nejčastěji se z něho vyrábí tělesa a průhledné kryty kuchyňských přístrojů, nádoby mixérů, skleničky na nápoje, nádobí a příbory pro turistiku, kořenky, průhledné kryty gramofonů, kryty zadních světel automobilů atd.

Výhody potravinářského SAN
- zdravotní nezávadnost
- pevnost, transparentnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči olejům, kyselinám, louhům, tukům a alkoholu  


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ NÁDOBÍ
Barva: ŽLUTÁ,KRÉMOVÁ
Materiál: PP, PBT, ABS, SAN, NEREZ
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: