SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DĚTSKÝ JÍDELNÍ SET MEPAL, MIO 3 KS, MIFFY EXPLORE

Detailní popis produktu

První sousta, první doušky: každé poprvé má své kouzlo. S dětským jídelním setem Mepal s motivem Miffy Explore se mohou naučit samostatně jíst i ti nejmenší. Sada obsahuje trénovací hrnek s oušky, trénovací talíř a trénovací lžičku. Všechny tři jsou lehké a zároveň robustní.
Hrnek, talířek i lžička byly navrženy tak, aby je udržely i malé ručičky a daly se snadno používat. Po jídle lze vše umýt v myčce na nádobí. Sada je dodávána v hezkém balení, ideální dárek pro novorozence :) 

Materiál:
PP, Silikon, Tritan, TPE, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Talířek s lžičkou lze použít v mikrovlnné troubě. Pro důkladné vyschnutí skladujte trénovací hrnek bez víčka.

Rozměry:
velikost:  200 x 105 x 180 mm
váha:      360 g 


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu

Co je potravinářský Tritan?
Tritan se vyznačuje vysokou mechanickou a chemickou odolností, lze ho probarvovat. Odolává vysokým teplotám, nejodolnější typy Tritanu zvládnou okolo 110°C. Tritan slouží zejména pro potravinářské využití, jako jsou pitné lahve, sportovní lahve, vykazuje mnoho vlastností polykarbonátu s výhodou, že neobsahuje BPA, BPS nebo jiné bisfenoly.

Výhody potravinářského Tritanu
- vysoká tepelná odolnost
- vynikající odolnost proti nárazu
- dobrá chemická odolnost
- vysoká průhlednost
- neobsahuje BPA, BPS ani jiné bisfenoly

Co je TPE?
TPE je termoplastický elastomer. Někteří výrobci používají označení TPR, jiní zase TPE – jedná se však o stejný materiál. Jedná se o lehký, měkký materiál příjemný na dotek. Je velmi flexibilní, má výbornou odolnost v ohybu. Působí protiskluzově a dobře odolává nepříznivým povětrnostním vlivům, je odolný proti působení ozónu, zachovává si pružnost i v nízkých teplotách a má vynikající odolnost proti mnoha chemikáliím. Má výbornou odolnost vůči oděru a vůči vzniku trhlin.


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ NÁDOBÍ
Barva: ŽLUTÁ,KRÉMOVÁ,BÍLÁ
Materiál: PP, SILIKON, TPE, TRITAN
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: