SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DĚTSKÝ TALÍŘ MEPAL, MIO 220 MM, LITTLE DUTCH - NÁMOŘNICKÝ ZÁLIV

Akce
Značka: MEPAL
249 Kč –20 %
108001565244 mepal mio children's plate sailors bay
249 Kč –20 % 199 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je dnes k obědu? Taky vám děti kladou tuto otázku každý den? Zvídavé malé hlavičky, které chtějí už u snídaně vědět, co budou mít na talíři k obědu? Speciálně pro tyto nadšené jedlíky (i pro ty méně nadšené) tady máme dětský talíř Mepal z řady Mio. Svět se prostě točí kolem talíře :) Talíř je vyroben ze super-odolného materiálu, což znamená, že se nerozbije, bez ohledu na to, kolikrát spadne na podlahu.

Všechny produkty z kolekce "Námořnický záliv" najdete ZDE.

Materiál:
PBT, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Talíř lze použít v mikrovlnné troubě i v mrazáku. 

Rozměry:
velikost:  220 x 220 x 20 mm
váha:      160 g 


Co je potravinářský PBT?
PBT, je termoplast ze skupiny polymerů na bázi polyesteru. Stejně jako další polyestery je polymer PBT zvlášť vhodný pro aplikace v potravinářském průmyslu vzhledem k jeho vynikající odolnosti vůči chloru a leptavým čisticím roztokům. PBT se rovněž vyznačuje vysokou pevností, tuhostí a odolností vůči tepelné deformaci a rovněž velmi vysokou rozměrovou stabilitou a vysokou mezí tečení. PBT plasty mají velmi dobré vlastnosti z hlediska tření a opotřebení. 

Výhody potravinářského PBT
- vysoká pevnost a tuhost
- odolnost vůči opotřebení
- dobrá odolnost proti nárazu
- chemická odolnost vůči kyselinám, chlóru a žíravinám


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ NÁDOBÍ
Barva: MODRÁ
Materiál: PBT
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: