SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DÓZA NA OVOCE A ZELENINU MEPAL, ELLIPSE 600 ML, NORDIC BLUE

Detailní popis produktu

Dóza na ovoce a zeleninu Mepal z řady Ellipse se skvěle hodí na zdravou svačinu a umožní vám pohodlně sníst dostatek ovoce a zeleniny i během náročného pracovního dne. Dóza byla navržena tak, abyste mohli její obsah rychle opláchnout kdekoliv, kde je k dispozici kohoutek s tekoucí vodou.

Vychutnejte si čerstvé jahody u stolu nebo si dejte pár cherry rajčat na odpolední svačinku cestou vlakem. Mějte prostě zásobu vitamínů pořád sebou. Vnitřní sítko je navrženo tak, abyste ho mohli spolu s jeho obsahem z dózy pohodlně vyndat a vše umýt pod tekoucí vodou bez nutnosti cokoliv vysoušet nebo odkapávat. Voda jednoduše proteče sítkem ven. Zbytková voda může odkapat na dno dózy, kde je na to ponechán dostatečný prostor. Součástí dózy je praktická nerezová vidlička, takže si svou svačinu můžete vychutnat i na cestách. A abychom nezapomněli, víko dózy zaručeně neproteče.

Materiál:
PP, PCTG, Nerez, 0% BPA

Péče: 
Lze mít ručně za použití šetrného mycího prostředku nebo v myčce nádobí. 

Rozměry:
velikost:  107 x 107 x 127 mm
váha:      220 g
objem:    600 ml 


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu

Co je potravinářský PCTG?
Jedná se o čirý kopolyester. Materiál je charakteristický vysokou rázuvzdorností. Vykazuje mnoho vlastností polykarbonátu s výhodou, že neobsahuje BPA, BPS nebo jiné bisfenoly.

Výhody potravinářského PCTG
- vynikající odolnost proti nárazu
- dobrá chemická odolnost
- vysoká průhlednost
- neobsahuje BPA, BPS ani jiné bisfenoly


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: SVAČINOVÉ BOXY
Barva: MODRÁ
Materiál: PP, PCTG, NEREZ
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: