SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DÓZA NA JÍDLO MEPAL, ELLIPSE DĚLENÁ 500 + 200 ML, NORDIC BLACK

Detailní popis produktu

Dóza na jídlo Mepal z řady Ellipse se skvěle hodí na oběd nebo větší svačinu. Dvě chytře řešené nádoby v jedné robustní dóze. Dvě nádoby umožňují přenášet ingredience odděleně, dokud je nebudete připraveni smíchat dohromady. Ve spodní části lze skladovat například jogurt, v horní části ovoce nebo müsli. Když jste připraveni dát si jídlo, jednoduše od sebe oddělíte obě nádoby pootočením závitu a obsah menší nádoby přesypete do té větší. Víka obou nádob byla chytře navržena tak, aby víko spodní - větší nádoby nebylo součástí vrchní nádoby, ale bylo zcela samostatné. Díky tomuhle chytrému řešení zůstávají i po oddělení obě nádoby uzavřené a nic se z nich během manipulace nevysype ani nevylije, jak prosté a jednoduché.

Každá nádoba má vlastní víko, takže obě zůstanou čisté než je použijete. Obě víka navíc pasují na obě nádoby, takže nemusíte každé ráno lovit to "správné". Průhledná horní nádoba má objem 200 ml, což znamená, že pojme asi 75 gramů ovocného müsli. Spodní nádoba má objem 500 ml, takže je dostatečně velká na vydatnou porci polévky, nudlí nebo jogurtu. Samotná dóza na jídlo je vyrobena z odolného materiálu a lze jí použít v mrazničce, v mikrovlnné troubě (se sejmutým víkem) a v myčce nádobí. Horní průhledná nádoba není vhodná do mikrovlnné trouby.

Materiál:
PP, PCTG, 0% BPA

Péče: 
Lze mít ručně za použití šetrného mycího prostředku nebo v myčce nádobí. Dózu můžete bezpečně použít v mikrovlnné troubě i v mrazáku. 

Rozměry:
velikost:  107 x 107 x 151 mm
váha:      268 g
objem:    500 ml + 200 ml 


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu

Co je potravinářský PCTG?
Jedná se o čirý kopolyester. Materiál je charakteristický vysokou rázuvzdorností. Vykazuje mnoho vlastností polykarbonátu s výhodou, že neobsahuje BPA, BPS nebo jiné bisfenoly.

Výhody potravinářského PCTG
- vynikající odolnost proti nárazu
- dobrá chemická odolnost
- vysoká průhlednost
- neobsahuje BPA, BPS ani jiné bisfenoly


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: SVAČINOVÉ BOXY
Barva: ČERNÁ
Materiál: PP, PCTG
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: