SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DĚTSKÝ SVAČINOVÝ BOX A LÁHEV MEPAL, CAMPUS, LITTLE DUTCH NÁMOŘNICKÝ ZÁLIV

Detailní popis produktu

Spolupráce dvou nizozemských společností, Mepal a Little Dutch, přinesla tyto nádherné produkty. Zakoupením láhve a boxu získáte tuto sadu za zvýhodněnou cenu. 

Lahev je nepropustná a při běžném používání nerozbitná. Pro děti je snadné otvírání s vyskakovacím pítkem. Pohodlné pití i při sportovní aktivitě díky tvarovanému pítku. Láhev má robustní poutko pro snadné přenášení. Jídelní box je vybaven přepaženou krabičkou a vidličkou. Jídelní souprava nabízí kvalitu výrobce Mepal, která má dlouholeté zkušenosti s výrobou těchto produktů a nádherný design Little Dutch.

Celá souprava je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, který zabraňuje uvolňování chuťově nežádoucích látek do jídla/tekutiny, je odolný vůči agresivním látkám a chrání před vznikem zápachu, plísně.

Tato sada není balena v dárkové krabičce. 

Hlavní vlastnosti:

  • vyrobeno z lehkého, zdravotně nezávadného plastu bez BPA
  • snadné otvírání push-up víčkem 
  • 100% nepropustná láhev
  • vhodné do myčky na nádobí
  • objem láhve 400 ml
  • nepoužívat v mikrovlnné troubě 

Holandská společnost Mepal vyrábí stylové a funkční nádobí, úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelní boxy včetně speciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, mají široké využití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestování i do práce. Společnost Mepal má dlouhou tradici ve vývoji a výrobě produktů. Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnost Mepal navrhovat vlastní výrobky a v tom pokračuje dodnes. Produkty Mepal jsou vysoce kvalitní, nadčasové v pestré paletě barev pro každodenní radost.

MEPAL_FINAL_LOGO malé

Firma Tiamo se již téměř 70 let zabývá výrobou dětských hraček. Každý rok se snaží na trh přinést nové barvy a designy. Navíc, jejich návrháři pečlivě pracují na tom, aby hračky daly dětem více než radost. Chtějí, aby tyto hračky zároveň rozvíjely jejich dovednosti. Všechny hračku jsou testované a certifikované. V roce 2014 firma vybudovala značku Little Dutch, která se velmi rychle stala jedničkou ve svém oboru. 

logo

Doplňkové parametry

Kategorie: SVAČINOVÉ BOXY
Rozměr: 205 x 188 x 75 cm
Váha bez obalu: 425 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: