SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DĚTSKÁ LÁHEV MEPAL S VYSKAKOVACÍM PÍTKEM, 400 ML, LITTLE DUTCH NÁMOŘNICKÝ ZÁLIV

Detailní popis produktu

Dětská láhev s vyskakovacím pítkem od značky Mepal s krásným motivem značky Little Dutch. Spojení těchto dvou holandských značek přineslo tuto krásnou kolekci. Víko láhve má integrovaný tzv. pop-up systém, který umožňuje otevřít láhev jediným stisknutím tlačítka, které uvolní vyskakovací pítko. Zatlačením pítka do původní polohy se láhev s pitím opět uzavře. Mimořádně praktické řešení pro doplnění tekutin během aktivit vašich dětí, ale výborně poslouží i ve škole nebo na výlety. Láhev je zaručeně nepropustná a také snadno použitelná pro malé dětské ručičky. Láhev má připevněné praktické poutko, takže ji lze bez námahy přenášet. Skvělé správa pro maminku a tatínka: celou láhev lze mýt v myčce na nádobí a uzávěr lze snadno rozebrat :)

Všechny produkty z kolekce "Námořnický záliv" najdete ZDE.

Materiál:
ABS, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Nepoužívat v mikrovlnné troubě a v mrazáku. Pro důkladné vyschnutí skladujte bez víčka.

Rozměry:
velikost:  64 x 70 x 184 mm
váha:      144 g
objem:    400 ml 


Co je potravinářský ABS?
ABS je mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým rázům. Je tvrdý, odolný proti poškrábání, vykazuje dobrou rozměrovou stálost a má téměř nulovou nasákavost vodou. ABS může být použit při teplotách od -50°C do cca +70°C.

Výhody potravinářského ABS
- vysoká mechanická pevnost a stálost
- vysoká odolnost vůči poškrábání
- vysoká vrubová houževnatost
- téměř nulová nasákavost
- vysoká rozměrová stálost 


Holandská společnost Mepal vyrábí stylové a funkční nádobí, úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelní boxy včetně speciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, mají široké využití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestování i do práce. Společnost Mepal má dlouhou tradici ve vývoji a výrobě produktů. Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnost Mepal navrhovat vlastní výrobky a v tom pokračuje dodnes. Produkty Mepal jsou vysoce kvalitní, nadčasové v pestré paletě barev pro každodenní radost.

MEPAL_FINAL_LOGO malé

Firma Tiamo se již téměř 70 let zabývá výrobou dětských hraček. Každý rok se snaží na trh přinést nové barvy a designy. Navíc, jejich návrháři pečlivě pracují na tom, aby hračky daly dětem více než radost. Chtějí, aby tyto hračky zároveň rozvíjely jejich dovednosti. Všechny hračku jsou testované a certifikované. V roce 2014 firma vybudovala značku Little Dutch, která se velmi rychle stala jedničkou ve svém oboru. 

logo

Doplňkové parametry

Kategorie: LÁHVE NA PITÍ
Barva: MODRÁ
Materiál: ABS
Velikosti: 400 ML
Značka: LITTLE DUTCH / TIAMO, MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: