SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DĚTSKÝ PŘÍBOR MEPAL, MIO 3 KS, LITTLE DUTCH - KVĚTINY A MOTÝLI

Detailní popis produktu

Vaše dítě rádo napodobuje vše, co děláte. Jíst dospěláckým nožem a vidličkou není výjimkou! Dětský příbor Mepal je to pravé pro malé "napodobitele". Sada obsahuje nůž, vidličku a lžíci. Z důvodu bezpečnosti má nůž zoubkované ostří pouze na jedné straně čepele. Plastová rukojeť zajišťuje dobrý úchop, takže vaše dítě může příbor držet pevně a bezpečně. Sada dětských příborů Mepal je vhodná pro malé děti a předškoláky ve věku od 12 měsíců. Čepel nože, miska lžičky a hroty vidličky jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli. Sada neobsahuje BPA a po použití ji lze bezpečně mýt v myčce na nádobí!

Všechny produkty z kolekce "Květiny a motýli" najdete ZDE.

Materiál:
Nerez, ABS, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Nepoužívat v mikrovlnné troubě a v mrazáku. 

Rozměry:
velikost:  120 x 17 x 193 mm
váha:      110 g


Co je potravinářský ABS?
ABS je mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým rázům. Je tvrdý, odolný proti poškrábání, vykazuje dobrou rozměrovou stálost a má téměř nulovou nasákavost vodou. ABS může být použit při teplotách od -50°C do cca +70°C.

Výhody potravinářského ABS
- vysoká mechanická pevnost a stálost
- vysoká odolnost vůči poškrábání
- vysoká vrubová houževnatost
- téměř nulová nasákavost
- vysoká rozměrová stálost 


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ PŘÍBORY A LŽIČKY
Barva: RŮŽOVÁ
Materiál: NEREZ, ABS
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: