SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DĚTSKÁ SKLENIČKA MEPAL, MIO 250 ML, RŮŽOVÁ

Detailní popis produktu

Dětská sklenička Mepal z řady Mio je ideální pro děti, které se teprve učí pít ze skleničky nebo hrnečku. Je vyrobena ze super odolného plastu, takže vydrží i hrubší zacházení. Sklenička je stohovatelná, zcela bez BPA a samozřejmě ji lze mýt v myčce.  

Materiál:
SAN, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Sklenička není vhodná pro použití v mikrovlnné troubě nebo mrazáku.

Rozměry:
velikost:  75 x 75 x 91 mm
váha:      55 g 
objem:    250 ml


Co je potravinářský SAN?
Je tvrdý, transparentní, 100% zdravotně nezávadný plast. Dobře snáší změny teploty,  dá se snadno barvit, má lesklý povrch. Odolává kyselinám, louhům, tukům, olejům, alkoholu a benzinu. Má dobrou tvarovou stálost za tepla. Nejčastěji se z něho vyrábí tělesa a průhledné kryty kuchyňských přístrojů, nádoby mixérů, skleničky na nápoje, nádobí a příbory pro turistiku, kořenky, průhledné kryty gramofonů, kryty zadních světel automobilů atd.

Výhody potravinářského SAN
- zdravotní nezávadnost
- pevnost, transparentnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči olejům, kyselinám, louhům, tukům a alkoholu 


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ HRNKY A PÍTKA
Barva: RŮŽOVÁ
Materiál: SAN
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: