SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

SVAČINOVÝ SET LITTLE DUTCH, OCEAN BLUE

Detailní popis produktu

Spolupráce dvou nizozemských společností, Mepal a Little Dutch, přinesla tuto nádhernou soupravu. Tato šikovná sada se skládá z vyskakovací láhve na pití a jídelního boxu, vybaveného přepaženou krabičkou a vidličkou. Jídelní souprava nabízí kvalitu výrobce Mepal, která má dlouholeté zkušenosti s výrobou těchto produktů a nádherný design Little Dutch.

Lahev je nepropustná a při běžném používání nerozbitná. Pro děti je snadné otvírání s vyskakovacím víčkem. Pohodlné pití i při sportovní aktivitě díky tvarovanému pítku. Láhev má robustní poutko pro snadné přenášení.

Celá souprava je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, který zabraňuje uvolňování chuťově nežádoucích látek do jídla/tekutiny, je odolný vůči agresivním látkám a chrání před vznikem zápachu, plísně.

Hlavní vlastnosti:

  • vyrobeno z lehkého, zdravotně nezávadného plastu bez BPA
  • snadné otvírání push-up víčkem 
  • 100% nepropustná láhev
  • vhodné do myčky na nádobí
  • objem láhve 400 ml
  • nepoužívat v mikrovlnné troubě 

Holandská společnost Mepal vyrábí stylové a funkční nádobí, úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelní boxy včetně speciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, mají široké využití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestování i do práce. Společnost Mepal má dlouhou tradici ve vývoji a výrobě produktů. Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnost Mepal navrhovat vlastní výrobky a v tom pokračuje dodnes. Produkty Mepal jsou vysoce kvalitní, nadčasové v pestré paletě barev pro každodenní radost.

Firma Tiamo se již téměř 70 let zabývá výrobou dětských hraček. Každý rok se snaží na trh přinést nové barvy a designy. Navíc, jejich návrháři pečlivě pracují na tom, aby hračky daly dětem více než radost. Chtějí, aby tyto hračky zároveň rozvíjely jejich dovednosti. Všechny hračku jsou testované a certifikované. V roce 2014 firma vybudovala značku Little Dutch, která se velmi rychle stala jedničkou ve svém oboru. 

logo

Doplňkové parametry

Kategorie: SVAČINOVÉ BOXY
Rozměr: 205 x 188 x 75 cm
Váha bez obalu: 425 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: