SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

SVAČINOVÝ BOX MEPAL, BENTO MIDI 900 ML, VIVID MAUVE

Detailní popis produktu

Svačinový bento box Mepal střední velikosti je skvělým pomocníkem na výlety, do školy nebo do práce.  Díky dvěma vnitřním boxům máte možnost si svou svačinu přehledně uložit, nic se nepomíchá, nic se nepomačká, vše zůstane čerstvé a chutné. Sami si vyberte co si vezmete sebou a sami se rozhodněte v jakém pořadí si své jídlo sníte. Svačinový bento box je robustní a díky svému tvaru i velmi pevný. Vnitřní boxy bez víka lze použít pro ohřev jídla v mikrovlnce.

Materiál:
PP, ABS, TPE, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Samotný box nelze používat v mikrovlnné troubě a v mrazáku. Vnitřní boxy bez víka lze použít k ohřevu jídla v mikrovlnce. Před uskladněním důkladně vysušte.

Rozměry:
velikost:  185 x 120 x 65 mm
váha:      325 g
objem:    900 ml 


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu

Co je potravinářský ABS?
ABS je mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým rázům. Je tvrdý, odolný proti poškrábání, vykazuje dobrou rozměrovou stálost a má téměř nulovou nasákavost vodou. ABS může být použit při teplotách od -50°C do cca +70°C.

Výhody potravinářského ABS
- vysoká mechanická pevnost a stálost
- vysoká odolnost vůči poškrábání
- vysoká vrubová houževnatost
- téměř nulová nasákavost
- vysoká rozměrová stálost 

Co je TPE?
TPE je termoplastický elastomer. Někteří výrobci používají označení TPR, jiní zase TPE – jedná se však o stejný materiál. Jedná se o lehký, měkký materiál příjemný na dotek. Je velmi flexibilní, má výbornou odolnost v ohybu. Působí protiskluzově a dobře odolává nepříznivým povětrnostním vlivům, je odolný proti působení ozónu, zachovává si pružnost i v nízkých teplotách a má vynikající odolnost proti mnoha chemikáliím. Má výbornou odolnost vůči oděru a vůči vzniku trhlin.


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: SVAČINOVÉ BOXY
Barva: RŮŽOVÁ
Materiál: PP, ABS, TPE
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: