SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

SILIKONOVÝ JÍDELNÍ SET DONE BY DEER, PEEKABOO PINK

Detailní popis produktu

Jídelní set Peekaboo je navržen tak, aby vyvolal zvědavost malých jedlíků. Elphee, Perfektně dimenzovaná jídelní souprava pro první jídla a pro výuku vlastního krmení.

Roztomilý talíř, vidlička a šálek se dvěma uchy jsou vyrobeny z potravinářského silikonu. Díky tomu je nádobí Peekaboo odolné proti rozbití a také přidává protiskluzové / snadno uchopitelné prvky a činí talíř a šálek Peekaboo vhodnými pro použití v mikrovlnné troubě.

Malé děti si užijí, když se k nim při jídle připojí roztomilá zvířátka – objevíte Croco na dně jejich šálku, Elphee a Wally jim pomohou dosáhnout tohoto vzrušujícího milníku vlastního jídla. Sada je v jemných tónech modré.

Set je dodáván v dárkovém balení. 

Materiál:
100% potravinářský silikon, 
vidlička z nerezové oceli se silikonovou rukojetí

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, používat v mikrovlnné troubě.

Bezpečná teplota:
-40 ° C až 230 ° C.

Velikost:
Talíř: průměr 16 cm
Hrnek: průměr 7 cm, výška 6,5 cm, objem 170 ml
Vidlička: 14,5 cm


Co je potravinářský silikon?
Potravinářský silikon představuje zdravější alternativu k plastům. Je flexibilnější, udržitelnější, bezpečnější a navíc, je velmi praktický. Neobsahuje žádné chemické látky, a tak je bezpečným při kontaktu s potravinami při jakýchkoliv teplotách. Jeho hlavní složkou je křemík, který je druhým nejčastěji vyskytujícím se prvkem, hned po kyslíku. 

Výhody potravinářského silikonu
- vysoko odolný vůči poškození, a to i při extrémních teplotách
- neztvrdne, nepraskne, neodlupuje se, drží svůj tvar i strukturu
- vyrobený z bohatého přírodního zdroje
- netoxický a bez zápachu
- může být 100% recyklovatelný (na vybraných místech)
- odpad ze silikonu není nebezpečný


Dánská společnost Done by Deer vznikla proto, aby dostala designové produkty i do světa těch nejmenších. Návrháři Done by Deer se dle svých slov snaží spojit moderní skandinávský design s funkčními, zábavnými a bezpečnostními prvky. Díky tomu vznikají jedinečné stylové hračky, nádobí či doplňky do dětského pokojíčku, které milují jak děti samotné, tak i jejich rodiče.

Všechny výroby Done by Deer jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a jsou 100% zdravotně nezávadné. Objevte okouzlující svět Done by Deer a vytvořte svému dítěti moderní, bezpečné a hravé prostředí, ve kterém bude šťastné!

Logo_donebydeer kombi

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ NÁDOBÍ
Barva: RŮŽOVÁ
Materiál: POTRAVINÁŘSKÝ SILIKON
Značka: DONE BY DEER

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: