SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

PLENY FIXONI 3 KS, 65 X 65 CM BAVLNA, CAMEO ROSE

Detailní popis produktu

Balení 3 ks luxusních, mušelínových plen Fixoni v béžových a růžových odstínech.  

  • 3 ks v balení
  • rozměr 65 x 65 cm
  • barva: béžová, růžová (Cameo Rose) 
  • GOTS certifikát
  • materiál: 100% organická bavlna  

Další produkty z této kolekce najdete ZDE.

Organická bavlna se pěstuje bez použití umělých hnojiv a pesticidů. Organická bavlna se hnojí pouze pomocí přírodních hnojiv a pro zpracování organické bavlny se nepoužívají žádné syntetické chemikálie. 

Oeko-Tex Standard 100 je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Tento certifikát vznikl v roce 1992. Öko-Tex Standard 100 je významná světová ekologická značka pro textilní výrobky, obzvláště je doporučován pro kojence a osoby se zvýšenou alergickou reakcí. Produkty, které obdržely certifikát Oeko-Tex Standard 100 Vám poskytují jistotu, že nezpůsobují žádné rizika pro lidské zdraví.

GOTS, neboli Global Organic Textile Standard je nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikace. Zajišťuje ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku, čímž chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu. GOTS má podrobně zpracovány i požadavky na bezpečné a lidsky důstojné pracovní podmínky.


Skandinávská značka FIXONI klade hlavní důraz na pohodlí, funkčnost a trvanlivost oblečení. Výrobky této značky se vyznačují použitím vysoce kvalitních materiálů a také kvalitním zpracováním a střihem. Díky tomu jsou všechny výrobky velmi pohodlné a příjemné. Oblečení této značky patří jednoznačně k těm nejlepším na evropském trhu. 

 FIXONI_logo_new_sort OŘÍZNUTÉ


Doplňkové parametry

Kategorie: PLENY, ZAVINOVAČKY
Barva: RŮŽOVÁ
Kolekce: FIXONI FASHION
Materiál: 100% BAVLNA
Určení: HOLKA
Značka: FIXONI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: