SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

NOEMOVA ARCHA LITTLE DUTCH

Detailní popis produktu

Všichni na palubě! Zahrajte si příběh Noemovy archy s touto krásnou sadou. Pomozte zvířatům najít se a připravte je na cestu. Každý cestující má rovnocenného přítele, se kterým cestuje. 

Tato 25dílná sada obsahuje archu s dveřmi, palubu, kterou lze zvednout a přivést všechna zvířata na palubu. Noah vezme svou ženu a velkou skupinu zvířat na cestu přes oceán: 2 lvy, 2 sloni, 2 zebry, 2 opice, 2 holuby, 2 krokodýly, 2 želvy, 2 žirafy, 2 pštrosi, 2 krávy, kuře a kohouta. Tato sada Noemovy archy podporuje hraní rolí, zvyšuje představivost a slovní zásobu, zatímco se vaše dítě učí tento klasický příběh. 

  • materiál: dřevo 
  • vhodné pro děti od 18 měsíců
  • barva: modrá

Firma Tiamo se již téměř 70 let zabývá výrobou dětských hraček. Každý rok se snaží na trh přinést nové barvy a designy. Navíc, jejich návrháři pečlivě pracují na tom, aby hračky daly dětem více než radost. Chtějí, aby tyto hračky zároveň rozvíjely jejich dovednosti. Všechny hračku jsou testované a certifikované. V roce 2014 firma vybudovala značku Little Dutch, která se velmi rychle stala jedničkou ve svém oboru. 

logo

Doplňkové parametry

Kategorie: DŘEVĚNÉ HRAČKY
Doporučený věk: 18M
Rozměr: 14,6 x 29,7 x 24,7 cm
Váha bez obalu: 1050 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: