SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DÓZA NA JÍDLO MEPAL, ELLIPSE DĚLENÁ 300 + 120 ML, NORDIC GREEN

Detailní popis produktu

Dóza na jídlo Mepal z řady Ellipse se skvěle hodí na jogurt s müsli nebo polévku s krutony. Dvě chytře řešené přihrádky v jedné robustní dóze. Dvě přihrádky umožňují přenášet ingredience odděleně, dokud je nebudete připraveni smíchat dohromady. Tato malá dóza na jídlo se skvěle hodí pro děti – má kupříkladu ideální velikost do školy. Průhledná horní nádoba má objem 120 ml, což znamená, že se do ní vejde cca 50 gramů müsli. Spodní nádoba má objem 300 ml, co bohatě stačí na jogurt, polévku nebo ovocné pyré. Dózu bez víka lze použít přímo k ohřevu jídla v mikrovlnce a rovnou pokračovat se svačinou přímo z dózy. 

Materiál:
PP, PCTG, 0% BPA

Péče: 
Lze mít ručně za použití šetrného mycího prostředku nebo v myčce nádobí. Dózu můžete bezpečně použít v mikrovlnné troubě i v mrazáku. 

Rozměry:
velikost:  91 x 91 x 128 mm
váha:      150 g
objem:    300 ml + 120 ml 


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu

Co je potravinářský PCTG?
Jedná se o čirý kopolyester. Materiál je charakteristický vysokou rázuvzdorností. Vykazuje mnoho vlastností polykarbonátu s výhodou, že neobsahuje BPA, BPS nebo jiné bisfenoly.

Výhody potravinářského PCTG
- vynikající odolnost proti nárazu
- dobrá chemická odolnost
- vysoká průhlednost
- neobsahuje BPA, BPS ani jiné bisfenoly


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: SVAČINOVÉ BOXY
Barva: ZELENÁ
Materiál: PP, PCTG
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: