SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DĚTSKÝ TRÉNOVACÍ HRNEK MEPAL 360°, MIO 300 ML, MODRÝ

Detailní popis produktu

Trvá vaše dítě tvrdohlavě na tom, že všechno zvládne samo? Gratulujeme, protože čím je samostatnější, tím lépe a rychleji se vyvíjí. Dětský trénovací hrnek Mepal 360° z řady Mio pomáhá vašemu dítěti pít samostatně. Pití z něj je jako ze skutečné sklenice, ale chytré víčko zajišťuje, že tekutina uvnitř nevyteče všechna najednou. Trénovací hrnek má nepropustné těsnění, vydrží i hrubší zacházení a je vhodný pro děti od 9 měsíců.

Materiál:
PP, Silikon, Tritan, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Nepoužívat v mikrovlnné troubě a v mrazáku. Pro důkladné vyschnutí skladujte bez víčka.

Rozměry:
velikost:  80 x 80 x 198 mm
váha:      120 g
objem:    300 ml 


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu

Co je potravinářský Tritan?
Tritan se vyznačuje vysokou mechanickou a chemickou odolností, lze ho probarvovat. Odolává vysokým teplotám, nejodolnější typy Tritanu zvládnou okolo 110 °C. Tritan slouží zejména pro potravinářské využití, jako jsou pitné lahve, sportovní lahve, vykazuje mnoho vlastností polykarbonátu s výhodou, že neobsahuje BPA, BPS nebo jiné bisfenoly.

Výhody potravinářského Tritanu
- vysoká tepelná odolnost
- vynikající odolnost proti nárazu
- dobrá chemická odolnost
- vysoká průhlednost
- neobsahuje BPA, BPS ani jiné bisfenoly


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ HRNKY A PÍTKA
Barva: MODRÁ
Materiál: PP, SILIKON, TRITAN
Rozměr: 300 ml
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: