SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DĚTSKÁ LÁHEV MEPAL S VYSKAKOVACÍM PÍTKEM, POP-UP CAMPUS 500 ML, ZELENÁ

Detailní popis produktu

Průhledná láhev na vodu s vyskakovacím pítkem od Mepalu se hodí do školy, při sportu, ale i na cestách. Umožňuje vašemu dítěti přesně vidět, kolik již vypilo, a tím ho stimuluje k dopití zbývajícího obsahu láhve. To přispívá ke dodržování pitného režimu. Objem 500 ml je dostatečně velký k tomu, aby dítě zahnalo žízeň a zároveň mělo dostatečný příjem vody, nezbytný pro správné fungování jeho malého organizmu. V uzávěru láhve je integrovaný tzv. pop-up systém, který umožňuje otevřít láhev jediným stisknutím tlačítka, které uvolní vyskakovací pítko. Zatlačením pítka do původní polohy se láhev s vodou opět uzavře. Láhev na vodu je opatřena pevným poutkem pro snadné přenášení. 

Materiál:
ABS, PCTG, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Nepoužívat v mikrovlnné troubě a v mrazáku. Pro důkladné vyschnutí skladujte bez víčka.

Rozměry:
velikost:  64 x 70 x 222 mm
váha:      158 g
objem:    500 ml 


Co je potravinářský ABS?
ABS je mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým rázům. Je tvrdý, odolný proti poškrábání, vykazuje dobrou rozměrovou stálost a má téměř nulovou nasákavost vodou. ABS může být použit při teplotách od -50°C do cca +70°C.

Výhody potravinářského ABS
- vysoká mechanická pevnost a stálost
- vysoká odolnost vůči poškrábání
- vysoká vrubová houževnatost
- téměř nulová nasákavost
- vysoká rozměrová stálost

Co je potravinářský PCTG?
Jedná se o čirý kopolyester. Materiál je charakteristický vysokou rázuvzdorností. Vykazuje mnoho vlastností polykarbonátu s výhodou, že neobsahuje BPA, BPS nebo jiné bisfenoly.

Výhody potravinářského PCTG
- vynikající odolnost proti nárazu
- dobrá chemická odolnost
- vysoká průhlednost
- neobsahuje BPA, BPS ani jiné bisfenoly


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: LÁHVE NA PITÍ
Barva: ZELENÁ
Materiál: ABS, SILIKON, PCTG
Rozměr: 500 ml
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: