SKLAD BUDE VE DNECH 13.-21.6.2024 UZAVŘEN Z DŮVODOU DOVOLENÉ. OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TOMTO OBDOBÍ ODEŠLEME V PONDĚLÍ 24.6.2024.

DĚTSKÁ LÁHEV MEPAL S VYSKAKOVACÍM PÍTKEM, POP-UP CAMPUS 400 ML, ANIMAL FRIENDS

Detailní popis produktu

Dětská láhev s vyskakovacím pítkem od Mepalu s hravým motivem . Víko láhve má integrovaný tzv. pop-up systém, který umožňuje otevřít láhev jediným stisknutím tlačítka, které uvolní vyskakovací pítko. Zatlačením pítka do původní polohy se láhev s pitím opět uzavře. Mimořádně praktické řešení pro doplnění tekutin během aktivit vašich dětí, ale výborně poslouží i ve škole nebo na výlety. Láhev je zaručeně nepropustná a také snadno použitelná pro malé dětské ručičky. Láhev má připevněné praktické poutko, takže ji lze bez námahy přenášet. Skvělé správa pro maminku a tatínka: celou láhev lze mýt v myčce na nádobí a uzávěr lze snadno rozebrat :)

Materiál:
ABS, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Nepoužívat v mikrovlnné troubě a v mrazáku. Pro důkladné vyschnutí skladujte bez víčka.

Rozměry:
velikost:  64 x 70 x 184 mm
váha:      144 g
objem:    400 ml 


Co je potravinářský ABS?
ABS je mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým rázům. Je tvrdý, odolný proti poškrábání, vykazuje dobrou rozměrovou stálost a má téměř nulovou nasákavost vodou. ABS může být použit při teplotách od -50°C do cca +70°C.

Výhody potravinářského ABS
- vysoká mechanická pevnost a stálost
- vysoká odolnost vůči poškrábání
- vysoká vrubová houževnatost
- téměř nulová nasákavost
- vysoká rozměrová stálost 


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

Doplňkové parametry

Kategorie: LÁHVE NA PITÍ
Materiál: ABS, SILIKON
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: