DĚTSKÁ LÁHEV MEPAL S BRČKEM, FLIP-UP CAMPUS 500 ML, ZELENÁ

Značka: MEPAL
299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chtěli byste povzbudit své dítě, aby pilo více vody? Tato láhev na vodu s vyklápěcím brčkem od Mepalu vám to hodně usnadní! Lahvička je průhledná a motivuje vaše dítě vypít obsah do poslední kapky. Láhev na vodu má praktický vyklápěcí systém, takže i ty nejmenší děti mohou láhev samy otevřít a zavřít: stačí vyklopit a pít! Výklopné pítko je připevněno k brčku uvnitř láhve, takže pití z ní je hračka. Bonusem navíc je, že láhev je vhodná i na džus (ale žádné kousky!) a sycené nápoje. Vyklápěcí láhev na vodu lze po použití umýt v myčce na nádobí. Láhev neobsahuje BPA, je robustní a super-odolná.

Materiál:
PP, PCTG, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Nepoužívat v mikrovlnné troubě a v mrazáku. Pro důkladné vyschnutí skladujte bez víčka.

Rozměry:
velikost:  64 x 70 x 222 mm
váha:      155 g
objem:    500 ml 


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu

Co je potravinářský PCTG?
Jedná se o čirý kopolyester. Materiál je charakteristický vysokou rázuvzdorností. Vykazuje mnoho vlastností polykarbonátu s výhodou, že neobsahuje BPA, BPS nebo jiné bisfenoly.

Výhody potravinářského PCTG
- vynikající odolnost proti nárazu
- dobrá chemická odolnost
- vysoká průhlednost
- neobsahuje BPA, BPS ani jiné bisfenoly


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LÁHVE NA PITÍ
Barva: ZELENÁ
Materiál: PP, SILIKON, PCTG
Rozměr: 500 ml
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: