NAKUPUJTE ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY UŽ OD PRVNÍ OBJEDNÁVKY. STAČÍ SE ZAREGISTROVAT A VYUŽÍVAT VÝHOD VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU.

DĚTSKÁ JÍDELNÍ SADA S 300 ML HRNKEM S BRČKEM MEPAL, MIO 5 KS, MODRÁ

Akce ZVÝHODNĚNÝ SET
Značka: MEPAL
725 Kč –20 %
Set tanier, pribor a 300ml hrncek modry
725 Kč –20 % 579 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučit se správně stolovat, používat příbor, to jsou všechno důležité dovednosti, které musí jednou zvládnout každé dítě. Zvýhodněná pěti-dílná jídelní sada Mepal s hravým dětským motivem dětem pomůže s jejich prvním opravdickým stolováním. Sada obsahuje hrnek s brčkem, talíř a třídílný příbor. Všechny díly v sadě jsou lehké a zároveň robustní, aby vydržely i hrubší zacházení. Hrnek, talíř i příbor byly navrženy tak, aby se dali snadno používat pohodlně a pevně uchopit. Po jídle lze všechno umýt v myčce na nádobí. 

Tato sada není balena v dárkové krabičce. 

Materiál:
PP, PBT, ABS, Nerez, TRITAN, 0% BPA

Péče: 
Lze mýt bezpečně v myčce, nebo ručně za použití šetrného mycího prostředku. Talířek lze použít v mikrovlnné troubě.


Co je potravinářský PP?
Polypropylen se řadí mezi nejběžněji používané plasty. Jeho největší výhodou je 100% zdravotní nezávadnost. Je to léty prověřený typ plastu, který se pro styk s potravinami používá nejčastěji. Polypropylen neobsahuje žádné škodlivé látky a jeho absorpce vody je blízká nule (0,01%), což zabraňuje pohlcování pachů a obarvování materiálu. Snadno odolává vysokým teplotám a je tedy vhodný pro servírování teplých pokrmů a ohřev v mikrovlnce. Navíc je to jeden z nejrozšířenějších plastů a jeho recyklace je díky tomu dostupná, stejně jako následné využití recyklátu.

Výhody potravinářského PP
- zdravotní nezávadnost
- nepoddajnost, pevnost
- nízká hmotnost
- odolnost vůči UV záření, olejům, organickým rozpouštědlům a alkoholu

Co je potravinářský PBT?
PBT, je termoplast ze skupiny polymerů na bázi polyesteru. Stejně jako další polyestery je polymer PBT zvlášť vhodný pro aplikace v potravinářském průmyslu vzhledem k jeho vynikající odolnosti vůči chloru a leptavým čisticím roztokům. PBT se rovněž vyznačuje vysokou pevností, tuhostí a odolností vůči tepelné deformaci a rovněž velmi vysokou rozměrovou stabilitou a vysokou mezí tečení. PBT plasty mají velmi dobré vlastnosti z hlediska tření a opotřebení. 

Výhody potravinářského PBT
- vysoká pevnost a tuhost
- odolnost vůči opotřebení
- dobrá odolnost proti nárazu
- chemická odolnost vůči kyselinám, chlóru a žíravinám

Co je potravinářský ABS?
ABS je mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým rázům. Je tvrdý, odolný proti poškrábání, vykazuje dobrou rozměrovou stálost a má téměř nulovou nasákavost vodou. ABS může být použit při teplotách od -50°C do cca +70°C.

Výhody potravinářského ABS
- vysoká mechanická pevnost a stálost
- vysoká odolnost vůči poškrábání
- vysoká vrubová houževnatost
- téměř nulová nasákavost
- vysoká rozměrová stálost 

Co je potravinářský Tritan?
Tritan se vyznačuje vysokou mechanickou a chemickou odolností, lze ho probarvovat. Odolává vysokým teplotám, nejodolnější typy Tritanu zvládnou okolo 110 °C. Tritan slouží zejména pro potravinářské využití, jako jsou pitné lahve, sportovní lahve, vykazuje mnoho vlastností polykarbonátu s výhodou, že neobsahuje BPA, BPS nebo jiné bisfenoly.

Výhody potravinářského Tritanu
- vysoká tepelná odolnost
- vynikající odolnost proti nárazu
- dobrá chemická odolnost
- vysoká průhlednost
- neobsahuje BPA, BPS ani jiné bisfenoly


Společnost Mepal vznikla již před více než 70 lety. Od založení se věnuje výrobě funkčního a stylového nádobí a boxů pro podávání a skladování potravin a nápojů, včetně samostatné řady pro děti. Všechny výrobky si Mepal sám vyvíjí a navrhuje a ve velké míře i vyrábí přímo v Nizozemsku. Všechny jejich produkty jsou promyšlené do nejmenších detailů, přináší spoustu chytrých řešení a to vše spolu s nadčasovým dizajnem. Výrobky jsou určeny pro použití v domácnosti, při kempování, cestování, v práci nebo ve škole.

Filozofií firmy Mepal je vyrábět produkty, které jsou dobré pro lidi a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Toho dosahují tím, že jejich výrobky jsou velmi odolné a vydrží sloužit dlouhá léta. 

 MEPAL_FINAL_LOGO malé

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ NÁDOBÍ
Barva: MODRÁ
Materiál: PP, TRITAN, NEREZ, ABS, PBT
Značka: MEPAL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: